Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kadeřnictví Veronika Vilímková ( Říhová)

Novinky muži

NOVINKA PRO MUŽE: Refreshing Mint Shampoo hloubkově čistí a poskytuje chladivý efekt, stimuluje vlasovou pokožku a vitalizuje smysly díky jedinečné vůni, obsahuje Guarana-kofeinový komplex s výtažky z grepfruitu a máty.

_____________________________________________________________________________________________________

Men ReShade Muži se stále více starají o svůj vzhled a zajímají se o kosmetické produkty. Chtějí vypadat dobře a podpořit svůj mladistvý look. Tito moderní muži chtějí také podpořit svou mužnost, což je evidentní z rapidně rostoucích prodejů pánské kosmetiky. Za posledních pět let prodeje tohoto segmentu vzrostly několikanásobně. Ve zkratce – dnešní muži chtějí vypadat tak dobře a uvolněně, jak se cítí. Šedé vlasy a skráně jsou nežádoucím viditelným znakem procesu stárnutí.     Pánská klientela GOLDWELL salonů může být nyní omlazena bez objednání na službu barvení, která je mezi muži nepopulární.  Nová Goldwell Men ReShade je nejmužnější cestou k redukci šedin.  Nová Hybrid Foam Technology zaručuje přirozenou a transparentní redukci šedin pro dosažení přirozených výsledků bez viditelných odrostů a bez červených odstínů při vymývání pěny z vlasů.   Služba barvení snadná jako mytí vlasů Nová Men ReShade je efektivní při redukci šedin ve vlasech a přitom je snadná jako mytí vlasů šamponem. Nová Goldwell Men ReShade je ideálním produktem pro muže, kteří chtějí rychlou a srozumitelnou službu bez nutnosti objednání. Pár minut stačí k dosažení přirozeného a uvolněného vzhledu. Men ReShade Hybrid Foam Technology je první technologií, která kombinuje snadnou aplikaci s přirozenými výsledky oxidační barvicí technologie. Účinné složky jsou smíchány ve speciální Men ReShade aplikační lahvi, kde vznikne pěna. Ta se aplikuje na vlasy u mycí mísy a po pěti minutách se vymyje.

                               Před                                                                       Po

 

           

Řada produktů Men ReShade obsahuje čtyři studené popelavé odstíny (5CA, 6CA, 7CA, 8CA), Developer Concentrate a inovativní aplikační láhev.

                                                    

 

Goldwell nabízí množství konzultačních materiálů poskytujících podporu zaměstnancům salonů při zavádění služby Men ReShade a při konzultaci s klientem.

Men ReShade, nová, nekomplikovaná pětiminutová služba poskytující redukci šedin od firmy Goldwell, umožňuje kadeřníkům nabídnou novou řadu služeb pro uspokojení rostoucích požadavků trhu s pánskou kosmetikou.

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

dualsenses for men Řada produktů dualsenses FOR MEN obsahuje produkty péče a stylingu speciálně vyvinuté pro potřeby mužských vlasů. Poskytuje přesně to, co muži vyžadují: nekomplikované, účinné produkty. Nový Recharge System s instant microfluid technology a guarana-kofeinovým komplexem je speciálně vyvinut pro potřeby mužských vlasů. Poskytuje okamžité výsledky v podobě silnějších, zdravějších a viditelně revitalizovaných vlasů. 

Tři produkty pro normální vlasy a jeden pro specifické problémy s vlasy upoutají v salonu zraky všech zákazníků.   Produkty pro normální vlasy HAIR & BODY SHAMPOO 300 ml.  Vitalita a energie pro normální vlasy. Čistí, revitalizuje a pečuje o vlasy a pokožku hlavy. Zlepšuje pružnost vlasů.   ACTIVATING SCALP TONIC 125 ml.  Vlasy a pokožku hlavy posiluje a oživuje, určen pro všechny typy vlasů. Podporuje cirkulaci krve v pokožce hlavy a vyživuje kořínky vlasů. Má příjemný, chladivý efekt.     POWER GEL 150 ml.  Silné zpevnění a energie pro všechny typy vlasů. Poskytuje silné zpevnění a ochranu proti ztrátě hydratace. Zlepšuje přirozenou pružnost vlasů.   Produkty pro specifické problémy s vlasy THICKENING SHAMPOO 300 ml.  Posiluje a dodává energii jemným a slábnoucím vlasům. Vlasy jemně čistí a zlepšuje jejich sílu. Znatelný účinek již po prvním použití.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist