Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kadeřnictví Veronika Vilímková ( Říhová)

Novinky ženy

 
 
 
 

 

GOLDWELL ELIXIR - Nová komplexní olejová péče s obsahem regeneračního arganového oleje a vzácného oleje Tamanu. Speciálně vyvinuto pro všechny typy vlasů. Vysoce účinné složky jsou okamžitě absorbovány do vlasu a dodávají vlasům mimořádný lesk a pocit hedvábně hladkých vlasů – bez zatížení. Pro luxusně ošetřené, zdravě lesklé a uhlazené vlasy.

 

Vylepšená řada DUALSENSES

 

 

 

 

Specialista na citlivou pokožku

                                                                                   

SCALP SPECIALIST

 

profesionální řešení problémů pokožky hlavy - okamžitě viditelný a znatelný výsledek

64% všech spotřebitelů trpí individuálními problémy s pokožkou hlavy

zdravé, zářivé vlasy a lepší kondice pokožky hlavy - výsledky okamžitě uvidíte i pocítíte díky vysoce efektivním aktivním složkám kombinovaným s Instant Microfluid Technology

sensitive pěnový šampon

pro citlivou pokožku

pěnový šampon ve spreji bez obsahu konzervantů, barviv a aromat, s extraktem z květů lípy

poskytuje obzvláště šetrné mytí

93% uživatelů potvrzuje skvělou kompatibilitu s pokožkou

 

deep clearsing hloubkově čistící

pro intenzivní mytí/mastnou pokožku hlavy

viditelně zdravé, lesklé vlasy a pocit uvolněné pokožky hlavy

s hydratačním extraktem z limetky a komplexem Zinc-PCA Complex

šetrně, ale efektivně odstraňuje zbytky stylingových produktů, kožního mazu a chlóru

anti- hairloss

pro řídnoucí vlasy

předchází dědičnému vypadávání vlasů, snadno se aplikuje, určen pro každodenní použití

viditelně zdravé, posílené vlasy a ošetřená pokožka hlavy

obsahuje extrakt z ženšenu a t-Flavanone

 

anti-dandruff

šampon proti lupům pro viditelně zdravé, zářivé vlasy a pocit vyrovnané pokožky hlavy

s hydratačním extraktem z limetky a kombinací Octopirox® - Zinc Pyrithione

odstraňuje lupy již po prvním použití, vylepšená účinnost díky výjimečné kombinaci aktivních složek

 

soothing lotion

pro citlivou pokožku hlavy

zklidňující lotion pro citlivou/podrážděnou pokožku hlavy bez obsahu barviv a aromat, s extraktem z květů lípy

okamžitě redukuje štípání a podráždění pokožky hlavy

 

60sec. treatment

pro citlivou pokožku hlavy

obzvláště šetrná péče pro citlivou pokožku hlavy bez obsahu barviv a aromat, s extraktem z květů lípy

 

 

                                                      DS GREEN

 

Goldwell úspěšně vytvořil řadu ,,eco-friendly” produktů pro péči o vlasy, které poskytují vysokou účinnost. Složení těchto produktů pochází z 98% z ekologické a bio produkce. Produkty Dualsenses GREEN vlasům okamžitě dodávají zdravě-jší look a maximální přírodní péči.
Žádný z produktů řady Dualsenses Green neobsahuje žádná umělá barviva, syntetickou parfemaci, parabeny, silikon nebo minerální oleje. Veškeré složky produktů Dualsenses GREEN jsou 100% organické
Goldwell Dualsenses GREEN Pure Repair obnovuje zářivost namáhaných a poškozených vlasů, dodává jim přirozený, zdravý pocit a hebkost. Mléko z bam-buckého másla a extrakt z rostliny Noni přispívají k jejich intenzivnímu regeneračnímu efektu.
Goldwell Dualsenses GREEN Real Moisture poskytuje normálním až suchým vlasům brilantní zářivost a přirozený, svěží look. Jedním z tajemství Dualsenses GREEN je kombinace aloe vera – známého pro své intenzivní hydratační účinky, a vysokého obsahu vitamínů společně s bílým čajem, který je znám svou zklidňu-jící schopností. Další složkou jsou také antioxidanty, které vlasy chrání před volnými radikály.

 

 

Nový Goldwell StyleSign: dokonalá prezentace střihu a barvy!
Závěrečná úprava účesu je důležitým aspektem každé služby v salonu. Vše je o dokonalé prezentaci finálního vzhledu, což kadeřníkovi umožňuje projevit svou vlastní kreativitu bez jakýchkoliv hranic. Závěrečná úprava střihu a barvy povznáší konečný výsledek, který představuje dokonalou prezentaci stylu. Nová řada stylingu Goldwell StyleSign umožňuje každému dosáhnout kreativních, personifikovaných looků a expresivních barevných kreací.
Goldwell StyleSign poskytuje více než jen závěrečný styling. Dlouhotrvající, flexibilní zpevnění a přirozený pocit ve vlasech, mimořádný lesk vlasů a expresivní barevné kreace – Goldwell StyleSign poskytuje celkovou ochranu barvy a tepelnou ochranu až do 200°C. Řada Goldwell StyleSign obsahuje šest na výsledek orientovaných segmentů, pokrývajících kompletní spektrum potřeb stylingu. Ve zkratce – Goldwell StyleSign představuje segment produktů pro každý typ vlasů a každý požadavek stylingu. 8 nových produktů rozšiřuje obzory pro kreativní, individuální looky. Nový Goldwell StyleSign efektivně spojuje výsledek střihu a barvy
.

New Blonde - pětiminutová revoluce

Blond vždy byla a bude nejoblíbenější barvou vlasů. Také představuje největší výzvu pro výrobce barev profesionální kadeřníky. Každý melírovaný klient jistě zná ten pocit, kdy se mezi jednotlivými službami melírování objeví nepřirozené odrosty. Goldwell nyní přichází s revolučním řešením, jak se zbavit nepřirozených odrostů a jak zharmonizovat kontrasty mezi melírovanými vlasy.

 

Revoluční řada New Blonde překvapí jak kadeřníka, tak klienta svou jednoduchostí a konečným výsledkem. Po každém dalším nanesení melírovacího přípravku na již odbarvený vlas dochází k znatelnému narušení vlasové struktury a může docházet k poškození vlasů. New Blonde již jednou zesvětlené vlasy dále nepoškozuje a vyznačuje se vysokou šetrností.

 

New Blonde díky nové technologii Neutral 5 Lifting System redukuje nazrzlé kontrasty melíru, nepřirozené odrosty a harmonizuje kontrasty mezi melírovanými vlasy. Výsledky jsou přirozeně neutrální na všech stupních podkladu (základní odstín 5 – 9). New Blonde je určena především pro klienty s více než 50% podílem melírů ve vlasech.

 

Koncept New Blonde přináší dvě zcela nové služby:

 

*New Blonde kompletní služba

- New Blonde je klientovi aplikována zároveň se službou melírování pro dosažení maximálního nadšení klienta a pro harmonizaci přechodů mezi melíry o 1 až 1 a půl odstínu, kontrasty jsou zjemněny  pro nepřekonatelně přirozenou blond

 

*New Blonde zesvětlení odrostů

- New Blonde je klientovi aplikována mezi jednotlivými službami melírování pouze na odrosty pro přirozený look, odrosty jsou zesvětleny o 1 až 1 a půl odstínu

 

New Blonde sestává ze dvou produktů - New Blonde lotionu a New Blonde Base Lifting Cream. Aplikace New Blonde probíhá přímo v mycí míse, doba působení pro optimální výsledky je pouhých pět minut. Služba New Blonde je časově velmi nenáročná, proto je možné službu zesvětlení odrostů klientům nabízet i bez nutnosti objednání.

               

 

 

Preparace

evolution

maximální šetrnost k vlasové struktuře, absolutní jistota výsledků díky vylepšené neutrální technologii působící v neutrální škále pH

vysoce účinné a dlouhotrvající zvlnění

účinné lipidy pečují o vlasy již během procesu trvalení

vyrovnávací systém s patentovaným ochranným filmem pro dokonalou pružnost od kořínků ke konečkům vlasy

 chrání přesně v těch místech, kde jsou nejvíce poškozené

 

 

 

TOPlist