Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kadeřnictví Veronika Vilímková ( Říhová)

Prodlužování vlasů

 

 

 

- vysoká kvalita vlasů - pravé indoevropské vlasy nejvyšší kvality

- jednotlivé pramínky se aplikují pomocí naturálního keratinu za tepla

 

 

 

 

 

 

1 pramen - 35-40cm       90,-

                   50-55cm       100,-

                  60-70cm       120,-

Doplnění 1 pramenu - 25Kč.

Kartáč na úpravu 450Kč.

 Možnost objednání speciální kosmetiky SOCAP

Při zakoupení 100 pramenů dostanete kartáč na úpravu vlasů + barvení a střih ZDARMA

 

Prodlužování vlasů Keratinem

Hairextension patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy.
Vlasy aplikuji pomocí metody prodlužování vlasů keratinem - metoda, která je šetrná k vašim vlasům.
Prodloužím Vám vlasy a dokonale změním image během několika hodin. Pracuji s výrobky celosvětově uznávané italské firmy BES a SOCAP 

Používáme ryze přírodní vlasy indoevropského a evropského typu , tyto vlasy jsou velice žádané, protože se jako jediné dokonale přizpůsobí vašim vlastním vlasům.Za bezkonkurenčně nízké ceny vám dokážu vytvořit luxusní účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů.


Prodlužování vlasů

Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít k poškození, dokonce zničení prodlužovaných vlasů.

Po 3-4 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům. Prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura živých vlasů. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat na vlasy.

Výhodou metody je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými. Životnost nastavovaných vlasů je rok až dva, v závislosti na péči.


Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasu, vlasy barvené, zesvětlované a nebo preparované. Z široké škály barev pramenů a různého typu zvlnění si každá žena vybere typ a barvu vlasů.

Péče o nastavené vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit, fénovat, žehlit a natáčet. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

!!! Předělání 1 ks vlasového pramínku 25,- Kč (pouze sundání 15,- Kč) !!!

!!! POZOR - vlasy lze objednat pouze v množství min. 25 ks !!!


Prodlužování vlasů je díky této nové revoluční metodě snažší a dostupnější než dříve.

Důležitým krokem před aplikací je konzultace kadeřníka s klientkou. Protože jedině proškolený kadeřník dokáže s přesností určit, kolik pramenů je třeba a do jakých partií by se měly aplikovat. Doporučí klientce jaký typ a barva vlasu je pro ni nejvýhodnější.
Pro objednání volejte prosím tel. č. 777808962- Veronika Říhová

!!! TĚŠÍM SE NA VÁS !!!
 
TOPlist